Jak minimalismus vyhrál vintage challenge ;-)

My mafiánky, pokud máme čas a chuť, účastníme se challenge na scrapbook.cz.

Když jsem si přečetla Irisčino únorové zadání, šla jsem do  kolen. Černobílá nebo sépiová fotka, to ne, to já nerada! Hnědá+růžová, hnědá+modrá nebo hnědá+zelená barevná kombinace, jo, to by šlo… :-)
Kovové komponenty, kytičky a krajka – néééééééééééé, krajku,  tu rozhodně ne! Tak do toho nejdu, řekla jsem  si. Na první pohled jasné zadání ve vintage stylu, který já ani trochu nemusím.

Ale na druhou stranu, challenge je výzva a proč se nepokusit  udělat na takové zadání stránku, na které splním všechny podmínky, ale nebude  se ani v nejmenším podobat něčemu, o čem by se dalo říct, že je to  vintage? (No ale ne, krajku, tu neskousnu…)

Pak Iriska, po vlně nevole, slevila. Povolila místo krajky  stužku, tak to by už šlo… Jako kov použiji svorku, barevné ladění dobré, zbývá  poslední oříšek – čb fotka… Tak jsem se dala do hledání,  kterou fotku bych snesla i v čb verzi. Našla  jsem, jednu ze zahrady (výborně, snadno splním podmínku kytiček! :-) ), na které Ben zkoumá  pavučinu, je focená proti světlu, takže pavučina v čb verzi dobře vynikne.

Můj cíl: minimalistická stránka, která splní všechny podmínky :-D .

Stránka  se mi pak už  udělala snadno, tmavě hnědý podklad mám ráda, pěknou zelenou do kombinace,  nějaké zelené proužky k tomu, puntíkatou stužku jako poutko a svorka, která  ho drží. Plus velké ručně vyřezané kytky v minimalistickém stylu, nadpis z přírodních  kartonových písmenek od Kety  :-). Hotovo!

A se stránkou podle původně zdánlivě vintage zadání jsem nakonec velmi spokojená :-D .

A jak dopadla challenge? Minimalismus se prosadil a vyhrála  jsem! Mám velikou radost! ( A děkuji Vám všem, kdo jste pro mě hlasovaly! :-) )

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

1 komentář u Jak minimalismus vyhrál vintage challenge ;-)

  1. Aktijka napsal:

    Unko, stránka je naprosto dokonalá!!!! I pro mne jsi byla jasný vítěz. Ještě jednou moc gratukuji :-)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>