Naše kniha o scrapbooku

Právě dnes, 14. ledna, vychází naše kniha Scrapbook – originální fotoalba a dárky. Vložily jsme do ní skoro rok práce a mnoho let zkušeností s touto skvělou zábavou a krásným koníčkem. Doufáme, že se vám bude líbit a přinese vám radost i užitek.Kniha Scrapbook - originální fotoalba a dárky, autorkami jsme my všechny
Knihu vydává nakladatelství Zonerpress. Na její stránce na webu zonerpress.cz si můžete přečíst základní údaje o knize, anotaci i prohlédnout některé vybrané dvoustrany. Kromě možnosti elektronické objednávky mají na webu i seznam kamenných knihkupectví, kde by měla být kniha k dostání. Dále si samozřejmě můžete zakoupit knížku v Aktijčině obchůdku HuráPapír a v Itině Scrapujeme.cz, v obou s desetiprocentní akční slevou.

Příspěvek byl publikován v rubrice Scrapbook teoreticky, ScrapMafie. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

5 komentářů u Naše kniha o scrapbooku

 1. moje holky napsal:

  Chtěla bych Vám moc poděkovat za skvělou knihu. V kníhkupectví ji objevil manžel a já reagovala slovy : jé to jsou moje holky. Znám Vaše scrapstránky a tím i Vaše děti a rodiny a proto mám pocit, že skutečně jste MOJE HOLKY. Kniha mně nesmírně potěšila.
  Už něco kolem půl roku okukuju skrap a hledám spůsob jak udělat stránky tak nádherné jako jsou ty Vaše. Doufám, že stvořím něco, co Vám budu moct ukázat.
  Dík Slávka

 2. Jitka napsal:

  Děkuji Vám za milou, inspirativní, poučnou, … prostě od srdce knížku, která na našem trhu chyběla!! Slečna prodavačka měla trochu problém s vyhledáním slova SCRAPBOOK, ale poštěstilo se a už „Vás“ vlastním a chodím si „k Vám“ pro rady. Nejlepší jsou samozřejmě Vaše vlastní zkušenosti s alby, lepidly, atd. To mi opravdu chybělo. Těším se na případné další pokračování v podobě minialb :o )
  Jen tak dál!

 3. Simona napsal:

  Dobrý den,
  je možné knihu ještě někde sehnat? V knihkupectvích na internetu je vyprodaná.

  Děkuji.
  Simona

 4. Pavla napsal:

  Dobrý den,
  je vaše kniha ještě k dostání? Nemůžu ji nikde sehnat..

  Děkuji Pavla

 5. Kniha napsal:

  Dobrý den. Chtěla bych se zeptat zda-li je možné knihu ještě objednat? Chtěla bych ji dát jako dárek, protože dětské knížky už mám a tahle by se mi hodila. Děkuji

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>