Sketch měsíce – březen 2011

Sketch měsíce - březen 2011 - náhledSketch ve scrapbookovém světě znamená nákres stránky – rozvržení papírů, fotografií, textu a ozdob. Vytváření stránek podle daného sketche je zajímavá scrapbooková disciplína, výzva vlastním schopnostem i impuls, který vám pomůže k další pěkné stránce. Pojďte s námi do toho. Protože chceme sobě i vám přinášet stále nové náměty k tvorbě, setkáte se na našich stránkách každý měsíc s jedním novým sketchem, podle kterého si můžete zkusit vytvořit stránku. Sketche připravuje Unka a vždy přidáme i několik již hotových stránek, abyste viděli, jak rozmanité mohou být výsledky. Svoje stránky podle sketche nám můžete posílat na adresu sketch@scrapmafie.cz, nejlepší z nich vždy po skončení měsíce u článku uveřejníme. Moc se na ně těšíme. Tenhle měsíc jedeme zase se zpožděním, jak jste si určitě všimli. Uff .. prostě nestíháme a hlavně nemoce si vybírají svou daň, tak nás prosím omluvte. Pokusím se co nejdřív přidat i vaše krásné stránky k lednovému a únorovému sketchi, ať máme vše kompletní. Díky za pochopení a trpělivost. Takže tady ho máme.

Sketch měsíce – březen  2011:

Sketch měsíce - březen 2011

ScrapMafie:

Unka: Sketch měsíce - březen 2011 - autorka Unka Jíťa: Sketch měsíce - březen 2011 - autorka Jíťa Astarte: Sketch měsíce - březen 2011 - autorka Astarte Ekulka: Sketch měsíce - březen 2011 - autorka Ekulka Ehm… evidentně na ornamenty a krucánky ani jedna moc nejsme, ale aspoň vidíte, že se dají jako prvek na stránce zastoupit ledasčím. Důležitější je spíše jejich ozdobná funkce a vztah k tématu stránky.

Naše šikovné čtenářky:

Krásně jarně vyladěnou stránkou podle březnového sketche přispěla Slávka. Píše, že je to teprve její pátý scrap, ale jen tak dál!  Máš výborně sladěné barvy s fotkama. Zajímalo by mne, jestli jste se na focení takhle oblékly záměrně – to už je jak z dílny dlouholeté zkušené scrapařky :-)

Slávka:
 Sketch měsíce - březen 2011 - autorka Slávka

A ještě jedna březnová stránka dorazila – od Kacenkytlacenky. Takového podkladového papíru bych se asi bála a neuměla ho použít, ale sem výborně pasuje. Jednoduché a veselé, tak to má být.

Kacenkatlacenka:
sketch měsíce - březen 2011 - autorka Kacenkatlacenka

Lendule:

Příspěvek byl publikován v rubrice Scrapbook prakticky, Sketch měsíce. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

2 komentáře u Sketch měsíce – březen 2011

  1. moje holky napsal:

    Holky jsem oblékla, tak aby ladili s pelíškem a pak vybrala hodící se čtvrtky.
    K scrapu jsem se dostala přes Vás a Vaši knížku a lecos jsem okoukala z Vašich scrapů.
    Mám ale takový malý problém, ráda bych si další stránky dala do galerie, mám tam vlastní složku, ale zatím se mi to nepovedlo udělat, poradíte mi jak na to? Několik holek tam má prázdne složky, tak mám pocit, že to pomůže více lidem. Můj manžel je ajťák a ani ten neví jak na to. Moc dík a scrapu zdar. Slávka

  2. admin napsal:

    Ahoj, zkusila jsem trochu pošťouchat konfiguraci v galerii, snad už by to mělo jít. Těšíme se na tvoje další stránky :-)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>