Sketch měsíce – duben 2011

Sketch ve scrapbookovém světě znamená nákres stránky – rozvržení papírů, fotografií, textu a ozdob. Vytváření stránek podle daného sketche je zajímavá scrapbooková disciplína, výzva vlastním schopnostem i impuls, který vám pomůže k další pěkné stránce. Pojďte s námi do toho.

Trošku se nám ty pauzy mezi sketchi prodlužují :-) Je jaro, sluníčko volá a Unka připravila krásný, ale natolik specifický sketch, že na něj prostě nemám fotky. Takže tentokrát máme na ukázku pouze její stránku, další budou postupně, jak se dostaneme k vyvolání nových fotek. A vůbec ke scrapu. Doufám, že jste na tom líp než já, protože stíhám tak dvě stránky měsíčně. Tak… a teď to oficiální povídání a konečně sketch.

Protože chceme sobě i vám přinášet stále nové náměty k tvorbě, setkáte se na našich stránkách každý měsíc s jedním novým sketchem, podle kterého si můžete zkusit vytvořit stránku. Sketche připravuje Unka a vždy přidáme i několik již hotových stránek, abyste viděli, jak rozmanité mohou být výsledky. Svoje stránky podle sketche nám můžete posílat na adresu sketch@scrapmafie.cz, budeme je postupně uveřejňovat přímo tady u článku. Moc se na ně těšíme.

Sketch měsíce – duben  2011:

ScrapMafie:

Unka:


Aktijka:
sketch měsíce - duben 2011 - autorka Aktijka

Naše šikovné čtenářky:

A máme tu první čtenářský příspěvek k dubnovému sketchi. Slávčina stránka úplně září letní pohodou, už aby to léto bylo. Pěkně barevně vyladěná, sluníčkový nadpis ji úplně rozsvítil a optimálně využité vlnkované kraje fotek jí dodávají šmrnc.
Slávka:
Sketch měsíce - březen 2011 - autorka Slávka

Ani jsem nečekala, že se do téhle mnohafotkové stránky tak rychle pustíte. Máme tu další čtenářskou stránku, tentokrát od Danas – no a taky jí to moc sluší. Je vidět, že umí nejen slavit, ale i scrapovat :-)
Danas:
sketch měsíce - duben 2011 - autorka Dana

Příspěvek byl publikován v rubrice Scrapbook prakticky, Sketch měsíce. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

4 komentáře u Sketch měsíce – duben 2011

 1. Danas napsal:

  Tak tahle sketch se mi moc líbí, pokusím se vydolovat nějaké fotky a zkusím poslat výsledek :-)

 2. Haczek napsal:

  Mě se taky moc líbí, mít tak čas…. třeba na něj nezapomenu :)

 3. katka trnka napsal:

  Zajímavý sketch, který se určitě bude hodit, protože těch s vícero fotkama není až tak moc. Zrovna jsem si dala dělat fotky a některých je na dvě stránky, tak se možná bude hodit.

 4. kacenkatlacenka napsal:

  Tedaaaa….super sketch! Zrovna si davam vyvolat fotky, takze alespon vim, co budu tvorit :D

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>