Jak probíhalo točení pro Fler TV… aneb velikonoční chrastidlo

V půli března mne oslovil Fler, abych pro jejich Fler televizi natočila workshop s něčím velikonočním a papírovým. Protože jsem z mafiánek ta nejstydlivější :-) a hlavně s největší trémou, chtěla jsem místo sebe upíchnout Píďalku, ale bohužel to neprošlo. Fler chtěl někoho, kdo je u nich aktivní, tak jsem to nakonec vzala.

Dlouho jsem přemýšlela, co bych ukázala. Na kurzech, které pořádáme, je velmi častý požadavek na vysvětlení a předvedení tvorby chrastidla. Proto jsem nachystala několik typů přáníček, navrhla chrastidlo a bylo přijato.

Natáčení probíhalo u nás doma. Abychom měli dobré světlo a trochu přijatelné okolí, přeorganizovali jsme obývací pokoj. Jídelní stůl, kde byla sedačka a naopak, úplné stěhování. Děti jsem poslala se slečnou na hlídání ven s tím, že za hodinu a půl bude hotovo :-) … no a to tedy nebylo. Natáčení těch cca 10 sestříhaných minut trvalo 3 hodiny. Nebylo to ale jen točení, bylo to hlavně velmi příjemné seznámení s Luckou a panem kameramanem.

Vše se točilo několikrát, aby se to mohlo co nejvhodněji sestříhat. Např. vystřihnutí vajíčka nejdřív záběr na obě a pak každou jednotlivě apod. :-)

A zde je výsledek, jak vše dopadlo…

Fler workshop: Výroba velikonočního chrastidla from Fler TV on Vimeo.

Příspěvek byl publikován v rubrice ScrapMafie. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

5 komentářů u Jak probíhalo točení pro Fler TV… aneb velikonoční chrastidlo

 1. katka trnka napsal:

  Aktijko, dobrý!!! Věřím, že sis užila, ale výsledek vypadá hezky a přirozeně. A taky jsi vymyslela efektní přání, jednoduché a přitom fakt krásné. Asi spáchám svoje první chrastidlo, vykrajovátka vajíček mám, takže šablona je po ruce. Možná to nechám na zítřek, teď už přece jenom jdu do koupelny. Takže, gratuluju!!!
  P.s. Kdo bude pokračovat v mediální invazi? ;)

 2. Aktijka napsal:

  Katko moc díky!!! Chystáme pomalu další TV… ale to je zatím překvapení :-)

 3. Lea napsal:

  Na TV jsem moc zvědavá… :-) Mám ráda video návody v čestině :-)

 4. dagulka napsal:

  Aktijko, naprostá paráda!!! Moc ti to sluší a výsledek naprosto dokonalý!

 5. katka trnka napsal:

  Tak jsem v nadšení spáchala čtyři kousky a docela to šlo. Dokonce i obávaný oblepovací proužek nebyl tak těžký. Říkala jsem si, že možná takovéto větší chrastidlo jde začátečníkům i líp než nějaké maličké. Mmch. na stránky mám vymyšlené už tak dvě (a nebudou v nich korálky), ale ještě musím doladit tvar. Všem pěkné velikonoce :)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>