Scrapbookové kurzy v Brně

Po vydání knížky se ukázalo, že zájem nováčků o scrap je velký, ještě větší a stále roste. Začaly jsme tedy (ve spolupráci s internetovým obchodem Hurápapír) pořádat i brněnské kurzy na praktické seznámení se se scrapbookem.

Kurzy vedeme dohromady my mafiánky brňačky – Aktijka, Astarte a Píďa. Věnujeme se scrapbooku již několik let, máme spoustu zkušeností, jsme spoluautorky české knížky o scrapbooku a každá z nás už publikovala i v nejprestižnějším zahraničním scrapbookovém časopise CK magazine.

Kurzy pořádáme v klubovně v centru Brna, ale zájem je tak veliký, že aktuálně hledáme nějaké větší prostory. Optimální by byla třeba školní třída apod., takže jestli máte třeba strejdu školníka, tatínka ředitele nebo byste vůbec o něčem šikovném a levném aspoň přibližně v centru Brna věděly, napište nám, prosím. Budeme pak moci pořádat i pravidelné scrapbookové dýchánky :-)

Na kurzy se můžete přihlásit na stránkách Hurápapíru. Pokud máte zájem o pravidelné schůzky, napište nám na náš mafiánský mail nebo Aktijce do Hurápapíru, abychom alespoň orientačně věděly, kolik vás bude. Mimochodem, na Hurápapíru se můžete přihlásit i na velký víkendový kurz scrapbooku, který pořádáme v říjnu.

A teď ještě to nejdůležitější – co vlastně na kurzech děláme?

Nejdůležitější je, alespoň co si pamatuji ze svých začátků, že si můžete všechny ty scrapbookové serepetičky prohlédnout na vlastní oči, osahat, vyzkoušet. Pokud je zájem, předvádíme i různé techniky – razítkování, embossování, apod., vše si můžete i sami vyzkoušet. Bereme s sebou naše alba, českou knížku o scrapbooku a zahraniční časopisy na prohlédnutí a inspiraci. Za ty dvě až tři hodiny kurzu stihnete určitě jednu třicítkovou stránku (dá se pak pověsit i jako obrázek na zeď) nebo základ minialba, tvořit můžete i přáníčka. Nástroje a materiál dodáváme my, vy si přinesete pouze fotky.

Pro lepší představu ještě přidávám několik fotografií, jak takový kurz vlastně vypadá a jaké krásné stránky naše nové scrapařky na kurzu vytvořily. (Vzala jsem jen malý foťák, takže kvalita fotek opravdu jen silně dokumentační.)

Příspěvek byl publikován v rubrice Scrapbook teoreticky, ScrapMafie. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

1 komentář u Scrapbookové kurzy v Brně

  1. barbora svobodová napsal:

    dobrý den,

    pořádáte v Brně kurzy scrapboku koncem června,začátkem července?
    Pokud ano,máte kurzy jednodenní,víkendové…? a prosím o sdělení jejich ceny.
    děkuji s pozdravem svobodová

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>